SLAPUKŲ POLITIKA

SLAPUKŲ (COOKIES) NAUDOJIMO POLITIKA

GSK yra paskelbusi slapukų naudojimo politiką, kurioje nurodoma, kas yra slapukai ir kaip GSK juos naudoja savo svetainėje. Slapukai yra naudojami tik tuo atveju, jeigu Jūs aiškiai sutikote su jų naudojimu. Jūsų sutikimas galioja neribotą laiką arba iki tol, kol Jūs nusprendžiate kitaip ir apie tai informuojate GSK.

Kaip ir dauguma kitų bendrovių, GSK naudoja slapukus tam, kad pagerintų svetainės lankytojų naudojimąsi svetaine.

Slapukai yra rinkmenos, sudarytos iš raidžių ir skaičių serijos, kurias perduoda tinklalapio serveriai į Jūsų kompiuterį. Jie leidžia svetainės savininkui atskirti Jus nuo kitų svetainės vartotojų. Slapukai negali būti taikomi kaip kodas arba naudojami apsaugai nuo kompiuterio virusų. Slapukai nesuteikia mums prieigos prie Jūsų kompiuterio standžiojo disko. Mes negalime nuskaityti jokios Jūsų kompiuterio standžiajame diske esančios informacijos, net ir perdavę slapukus į Jūsų kompiuterio standųjį diską. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės.

Duomenys, gauti naudojant slapukus GSK svetainėse, gali būti naudojami įvairiais tikslais, tarp jų ir šiems:

  • Būtini slapukai: tam tikri slapukui yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, kaip antai prieiga prie svetainės apsaugotų sričių ir pasirinktų objektų įkėlimas į Jūsų krepšelį.
  • Veikimo slapukai: tam tikri slapukui renka informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Šie slapukai renka informaciją, pavyzdžiui, apie tai, kuriuose puslapiuose lankytojai lankosi dažniausiai, ir ar jie gauna pranešimus apie klaidą. Šie slapukai naudojami, siekiant pagerinti naujų svetainės versijų darbą.
  • Funkcionalumo slapukai: tam tikri slapukui leidžia svetainei prisiminti jūsų pasirinkimus, kaip antai naudotojo vardą, kalbą ar regioną, kuriame Jūs esate, bei teikti Jums pritaikytą naršymo patirtį.
  • Tikslinės informacijos ir reklamos slapukai: šie slapukai naudojami pateikti informaciją, kuri gali būti Jums svarbi arba susijusi su Jūsų interesais.

Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle.

Daugiau informacijos apie slapukų valdymą galite rasti paspaudę „Pagalbos“ mygtuką (angl. Help) savo naršyklėje arba galite apsilankyti svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikiama išsami informacija apie slapukų valdymą populiariose naršyklėse. Tačiau reikėtų įsidėmėti, kad išjungus slapukus, kai kurių svetainės funkcijų veikimas gali sutrikti.

Jeigu Jūsų klausimas yra susijęs su prieigos prie duomenų, esančių asmens duomenų rinkmenoje, teise, prašome su mumis susisiekti šiuo adresu: 

undefined

arba rašyti UAB „GlaxoSmithKline Lietuva“, Ukmergės g. 120, LT-08105, Vilnius, Lietuva.